Kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów przy ich budowie. Daje duże pole do popisu dla wyobraźni właściciela ogrodu.Charakteryzuje się bardzo dużą różnorodnością swoich właściwości. Zachęcamy, by z naszą ofertą zapoznali się klienci nie tylko z Krakowa, lecz także całego naszego kraju.

To, na jaki kamień ogrodowy się zdecydować, zależy przede wszystkim od tego, do czego ma zostać wykorzystany. Może on bowiem kształtować przestrzeń ogrodową w różnoraki sposób. Tworząc murki, nawierzchnie oraz schody liczyć się będzie przede wszystkim wytrzymałość materiału. Musi on być odporny na czynniki mechaniczne i gwarantować funkcjonalność budowanych elementów. Walory estetyczne odegrają większą rolę przy tworzeniu ogródków skalnych, oczek wodnych albo kaskad. W obydwu typach budownictwa ogrodowego, kamień sprawdzi się doskonale.

Gwarantujemy szeroką możliwość wyboru spośród kamieni ogrodowych, które Państwo oferujemy. Niezależnie od tego, w jakim celu ich potrzebujecie oraz jak wyobrażacie swoją przydomową przestrzeń, wybierając nasz sklep, będziecie mogli spełnić swoje marzenia z tym związane.


Szarogłaz wielkopłytowy
Szarogłaz schody
Szarogłaz cięty czterostronnie
Aris
Makedon
Atlas Red
Lawa czarna
Tassos - skałka
Tassos
Róża Pustyni
Rosso Verona
Riviera
Red Spaghetti
Rainbow
Pipe Rock - beżowy
Pipe Rock - brązowy
Otoczak rzeczny
Otoczak dolomitowy polski
Matrix Viola
Matrix Viola
Matrix Verde
Matrix Bianco otoczak
Matrix Bianco
Łupek szarogłazowy
Łupek serecytowy
Łupek Kavala
Łupek dolomitowy
Lawa czerwona
Kwarc różowy
Kamień łamany zielony
Kamień łamany różowy
Kamień antyczny
Green Spaghetti
Granit różowy
Granit otaczany
Gnejs
Glass stone zielony
Glass stone - lazur
Glass stone brązowy
Glass stone niebieski
Black Beauty
Bianco Carrara
Atlas Red
Arctic Green
Angel Sparks
Anatolia Green
Nasi partnerzy