Firma Filar - tradycje od 1955 r.

Jesteśmy Rodzinną Firmą istniejącą od 1955 roku, która od samego początku zajmowała się obróbką, przemiałem i sprzedażą różnego rodzaju kamienia budowlanego. Z końcem lat 90 widocznie wyodrębnił się pion zajmujący się sprzedażą kamienia ogrodowego dla zaspokojenia potrzeb klientów indywidualnych jak i centrów oraz sklepów ogrodniczych.

Kamień murowy

Zastosowanie kamienia w budownictwie i aranżacjach terenów zielonych zapewnia niepowtarzalność indywidualnym realizacjom. Te kilkanaście lat na rynku pozwoliło nam na dopracowanie wielu szczegółów i obecnie możemy o sobie z dumą powiedzieć, że należymy do ścisłej czołówki polskich firm specjalizujących się w dystrybucji kamienia naturalnego, grysów i żwirów ozdobnych.

Kamień dekoracyjny

Dla centrów i sklepów ogrodniczych kamienie pakowane są w estetyczne kosze z siatki metalowej, co pozwala utrzymać porządek, zaoszczędzić miejsce i ułatwia dostęp do kamienia . Grysy i żwiry są pakowane w woreczki foliowe z kolorowym nadrukiem. Folia posiada zabezpieczenia przed promieniowaniem UV i jest grubsza niż ta stosowana standardowo. Pozwala to uniknąć uszkodzeń podczas za i przeładunku. Zróżnicowanie wagowe woreczków zaspokoi potrzeby każdego klienta.

 

Drugim odrębnym działem w działalności naszej Firmy jest produkcja tradycyjnego tynku cementowo wapiennego "Terrabona". Jest to tynk zewnętrzny, różnokolorowy, który może być stosowany zarówno na tradycyjne podłoże cementowo-wapienne, jak i na podłoże klejowe na styropianie. Szczegółowe informacje na temat produktu mogą państwo znaleźć w dziale Terrabona.

W Galerii realizacji przedstawiamy zdjęcia prezentujące możliwości wykorzystania kamienia w budownictwie oraz architekturze krajobrazu.

W przypadku pytań lub chęci bliższego zapoznania się z oferowanym asortymentem zapraszamy do Naszej siedziby, kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze realizacje
Ogrody
Tarasy
Ogrody
Tarasy
Nasi partnerzy